Сертифікація

Вхід до Spiderhelp UKR | ENG Пошук

Facebook

Втілення ваших ідей у життя
через управління проєктами

Угору

Про РМР

Переваги РМР сертифікації

Project Management Professional (PMP)® — це найпопулярніша у світі сертифікація для досвідчених керівників проєктів, відмітний знак якості професіонала, що визнається компаніями в усьому світі.

Сертифікацію Project Management Professional (PMP)® отримують керівникі проєктів з усіх галузей. Наразі кількість сертифікованих на РМР® фахівців, котрі підтвердили й продовжують кожні 3 роки підтверджувати свою кваліфікацію, складає близько 1 млн людей. Отримавши сертифікат РМР®, ви автоматично підвищуєте свою вартість на ринку праці приблизно у 1,7 рази, згідно з даними РМІ, а також стаєте учасником найбільшої у світі спільноти сертифікованих фахівців в галузі управління проєктами.

Сертифікацію було розроблено Інститутом Управління Проєктами (Project Management Institute, PMI), іспит перевіряє знання хороших практик, які раніше себе зарекомендували, а також інноваційних практик управління проєктами, включно з практиками, які містяться у Керівництві з управління проєктами PMBOK Guide®. PMBOK Guide® оновлюється в середньому кожні 4 роки, останнє (6-те) видання вийшло у вересні 2017 року, і в цей час активно ведеться робота над випуском 7-ї редакції PMBOK Guide®.

Щоб отримати сертифікат Project Management Professional (PMP)®, потрібно:

01

Мати вищу або середню освіту, 36 місяців досвіду управління проєктами, а також пройти спеціальне навчання для доступу до іспиту.
(докладніше про вимоги)

02

Заповнити анкету і подати заявку
(докладніше про процедуру тут)

03

Дочекатися підтвердження доступу до іспиту від PMI й оплатити іспит.
($555 або $405 для тих, у кого є річне членство в PMI)

04

Скласти іспит у вигляді тесту на 180 питань за 230 хвилин.
(докладніше про те, які питання будуть на іспиті, тут)