Втілення ваших ідей у життя
через управління проєктами

Угору

Блог

Вплив та влада менеджера проєктів

6 грудня 2021

Вплив та влада менеджера проєктів

Проекти створюють люди, тому злагоджена робота усієї проектної команди та інших стейкхолдерів надзвичайно важлива. Для успішного завершення проекту менеджеру слід належним чином використовувати свою владу та чинити відповідний вплив на стейкхолдерів. Але що ж саме означають поняття «влада» та «вплив»?

Проєкти Brownfield і Greenfield. Який у Вас?

1 грудня 2021

Проєкти Brownfield і Greenfield. Який у Вас?

Усі знають, що двох однакових проєктів не існує, кожен проєкт унікальний, бо у кожного свій контекст. Для того, щоб упорядкувати таке велике різноманіття проєктів, людство постійно прагне групувати та категоризувати поняття, спрощуючи таким чином для себе завдання керування складним.

Небезпечний менеджмент: cправа гори Еверест

28 травня 2021

Небезпечний менеджмент: cправа гори Еверест

Існує кілька розбіжностей в управлінні, які можуть стати причиною збільшення кількості нещасних випадків для альпіністів. Пропонуємо вам переклад статті Mount Everest Case як чудовий приклад впливу якості управлінських рішень на добробут команди.

Технічний борг на боржнику верхи їздить

20 травня 2021

Технічний борг на боржнику верхи їздить

Тему боргу більшість людей прагнуть оминати, бо на думку спадають протерміновані банківські рахунки, студентські позики та іпотечні платежі. Але борг ще буває технічним.

Проєктний детектив

18 травня 2021

Проєктний детектив

Проєкт - це ризикований захід, і керівник проєкту несе відповідальність за людей, яких взяли в проєкт. Команда не знає, хто нею буде керувати, у неї зазвичай немає вибору. А ось у керівника прєкту вибір є майже завжди.

7 тенденцій з навчання та розвитку для проєктних команд

13 травня 2021

7 тенденцій з навчання та розвитку для проєктних команд

Всі погодяться, що 2020 рік видався не таким, як очікувалося. Пандемія докорінно змінила звичний режим нашої роботи, повсякденного життя і навчання. Раптовий перехід на домашній офіс змусив керівництво багатьох організацій переосмислити безліч процесів, а співробітникам довелося адаптуватися до цифрових технологій і нових викликів. Так, звіт Learning Guild за попередній рік показав, що в той час як професійні навички були в центрі уваги респондентів, вони також повідомили про збільшення кількості інших видів навчання, включно з навчанням лідерству та менеджменту.

Менеджер чи коуч?

6 травня 2021

Менеджер чи коуч?

Які якості вирізняють успішного менеджера з-поміж інших? Найімовірніше, ви скажете, що цінність менеджера для компанії полягає у його здатності домагатися від команди максимальних результатів. Адже він відповідає за формування високопродуктивних команд і її мотивацію для реалізації успішних проєктів. Якщо вдуматися, то так само визначають успішність тренера. Важливим фактором ефективних команд є наявність лідера, який вміє поєднувати в собі обидві ролі – і досвідченого менеджера, і турботливого тренера.

Слова мають значення: методи ненасильницького спілкування

1 травня 2021

Слова мають значення: методи ненасильницького спілкування

Всім нам знайоме прислів'я: «Слово не горобець, вилетить – не впіймаєш». Проте кожен хоч раз в житті робив боляче словом або сам потрапляв під занадто емоційний словесний обстріл. Приборкати емоції, зберігати холодний розум і залишатися чуйним слухачем в напружені моменти може не кожен. Як наслідок люди часто тільки погіршують ситуацію, переходячи на лайку, і доводять справу до критичного стану – конфлікту.

Як налагодити внутрішні зв’язки в команді проєкту

27 квітня 2021

Як налагодити внутрішні зв’язки в команді проєкту

У минулому столітті американський дизайнер Роберт Пропст розробив кубікл – оригінальну концепцію офісного простору. Спочатку ідея полягала в тому, щоб створити для кожного співробітника особисте, огороджене перегородками, робоче місце. Планувалося, що такий простір у вигляді чотирикутної коробки сприятиме підвищеній концентрації уваги. Така ідея має цілком позитивний економічний ефект, але, як і з будь-якими іншими інноваціями, все повинно мати золоту середину, і якщо її не дотримуватися – це матиме негативні наслідки. Мало хто тоді серйозно задумався про ризик того, як ці перегородки вплинуть на роз'єднання колективу: офісні співробітники перетворилися в умовних в'язнів, кожен працював у своїй нірці – ніхто нічого не бачить, ніхто нічого не чує.

Як не зійти з дистанції в довгостроковому проєкті

20 квітня 2021

Як не зійти з дистанції в довгостроковому проєкті

Проєкти бувають різними за тривалістю, від тижневих до багаторічних. Якщо планування і початок роботи над короткостроковими проєктами зазвичай не становлять для багатьох менеджерів ніяких труднощів, то майбутня робота над довгостроковим вагомим завданням або проєктом може стати об'єктом прокрастинації та зниженої мотивації як для членів проєктних команд, так і для керівників проєктів.