Навчання

Вхід до Spiderhelp UKR | ENG Пошук

Facebook

Втілення ваших ідей у життя
через управління проєктами

Угору

Agile project management / PMI-ACP® prep

Authorized Training Partner Авторизований РМР тренер

Світ гнучких підходів до управління проєктами - це широкий набір інструментів і прикладних знань для роботи з командою, зацікавленими сторонами, процесами, прийняття рішень, планування і роботи з проблемами в проектах із застосуванням scrum, kanban, екстремального програмування, ощадливої розробки продукту.

Даний курс має дві ключові переваги в порівнянні з іншими програмами, що присвячені гнучким практикам:

 • це широта погляду на гнучкі практики (не тільки scrum, але і kanban, XP, а також загальний інструментарій управління змістом, термінами, закупівлями, комунікаціями та ін. галузями знань управління проєктом),
 • це глибина розуміння, чому ці практики застосовуються, в чому полягає їх цінність в порівнянні з класичними підходами (наприклад, чому застосовуються сторі-пойнти замість оцінки в годинах, чому в гнучкому проєкті потрібна самоорганізація команди, і що буває, якщо без цього намагаються впроваджувати продукт за гнучким підходом).

Курс допоможе навчитися легко оперувати новими термінами, розуміти контекст і стадії розвитку ситуації в проєкті, включаючи підходи до роботи з пріоритезацією фич та історій, правила планування ітерацій і релізів, адаптивне лідерство або лідерство через служіння, роботу з кумулятивними діаграмами та ін.

На курсі учасники також отримають рекомендації по успішному складанню іспиту та роботі з питаннями, основні підводні камені і акценти. Підготовка до іспиту допоможе структурувати і освіжити вже наявні знання, розкласти по поличках отримані навички, перевівши їх кількість в якість.

Для членів PMI Ukraine Chapter діє знижка у 5%. Будь ласка, зазначте свій PMI ID в коментарях під час реєстрації на курс. Підтвердивши ваше членство в PMI Ukraine Chapter, ми виставимо вам електронний або паперовий рахунок на оплату з урахуванням знижки.

Більш детально про PMI-ACP® та правила отримання цього сертифікату можна дізнатись тут.

Важливо!
Матеріали курсу - англійською. Курс читається російською та англійською мовами, оскільки іспит PMI-ACP доступний тільки англійською мовою.
Подарункові сертифікати
Участь у цьому практикумі можна подарувати. Детальніше

 

Подарунковий сертифікат

Консультант і передача особистого досвіду:
Аліна Піддубна

Аліна Піддубна

Професійна керівниця проєктами з досвідом понад 10 років. Тренерка та консультантка з управління проєктами, портфелем проєктів, розвитку РМО та організаційних трансформацій
Авторизований РМР тренер PMP к.е.н., PMI-ACP, CLSSGB, PSM (I), PMO-CP
Програма Програма: Підготовка до сертифікацій
Місце проведення Місце проведення: ONLINE
Тривалість Тривалість: 6 днів, 36 академічних годин
Дати проведення Дати проведення: Відкрита дата
Мова Мова: російська, англійська
<nobr>Сертифікат про навчання</nobr> Сертифікат про навчання: Так
Бонус Бонус: 36 PDU's
Вартість Вартість: 11 990 грн. (455 дол. США)
Що і навіщо?

Курс побудований на вимогах PMI до знань, якими повинні володіти допущені до іспиту практики гнучкого управління. Курс спрямований не тільки на запам'ятовування ключових понять, принципів та інструментів, необхідних для складання іспиту, але на глибинне їх розуміння, що є ціннішим і ефективним для успішного складання іспиту та подальшого удосконалення підходів до роботи. Таке розуміння досягається за рахунок великої кількості практичних вправ, спрямованих на формування та поглиблення гнучкого світогляду, засвоєння цінностей, принципів і практик гнучкого управління проєктами. Мета іспиту PMI-ACP - перевірка здатності мислити і сприймати проєктні завдання і ситуації через призму гнучкого світогляду і його підходів, - мало знати терміни та визначення, важливо глибоко розуміти філософію гнучкого підходу, бути гнучким, а не просто застосовувати гнучкі підходи.

На курсі учасник отримує необхідні знання для складання іспиту на отримання сертифікату PMI-ACP, а також підтвердження навчання гнучким практикам в кількості 36 годин, повністю покриває обов'язкові вимога PMI для допуску до іспиту. Детальне опрацювання та практичні вправи по всім областям гнучкого управління проєктами для ефективного засвоєння матеріалу і занурення в сферу гнучкого світогляду, цінностей, принципів і практик, включаючи управління результатами проєкту на основі цінності, роботу із зацікавленими стороами, створення та розвиток гнучких команд, адаптивне планування, ідентифікацію і рішення проблем в проєктах, практики постійного поліпшення продукту, процесів і взамодії між людьми.

Кому буде корисно:

Всім, хто практикує гнучкі підходи у своїй роботі або тільки планує зануритися в Scrum, XP, Kanban, хоче глибоко засвоїти і навчитися застосовувати на практиці гнучкі підходи, а також підготуватися до іспиту на сертифікат PMI-ACP:

 • керівникам проєктів,
 • scrum-мастерам і коучам гнучких команд,
 • менеджерам і власникам продуктів,
 • бізнес-аналітикам,
 • учасникам проєктних команд,
 • функціональним керівникам.

Курс буде корисний не тільки cпеціалістам ІТ сфери, а й з інших галузей економіки, де гнучкі підходи знаходять все більшу популярність.

Модулі курсу:

Модуль 1: Вступна частина, огляд іспиту, процесу і вимог до його допуску та здачі.

Модуль 2: Гнучкий світогляд і його принципи.

Модуль 3: Управління постачанням продукту на основі цінності.

Модуль 4: Залучення зацікавлених сторін.

Модуль 5: Ефективність гнучкої команди.

Модуль 6: Адаптивне планування.

Модуль 7: Ідентифікація та вирішення проблем.

Модуль 8: Постійне вдосконалення.

Модуль 9: Імітація PMI-ACP іспиту

По кожній темі учасники проходять тести для закріплення матеріалу в якості домашнього завдання, на зайняттях проводиться розбір складних питань.

Корисні інструменти:
 • Інструменти планування гнучкого проєкту від і до: зміст, терміни, вартість, ризики, якість, комунікації, закупівлі та ін.
 • Інструменти організації робочого простору гнучкої команди
 • Методи та інструменти моніторингу та контролю гнучкого проєкту, вирішення проблем і забезпечення постійного поліпшення процесів, продукту і взаємодії між людьми
 • Практики з XP (екстремального програмування) для підвищення якості продукту
 • Практики з kanban та ощадливого виробництва для підвищення якості процесів
 • Глибоке вивчення принципів організації гнучкого проєкту на прикладі scrum фреймворка
Форми і формати навчання:
 • Лекції + робота над практичними прикладами, ігрова перевірка знань.
 • Теорія і практика розподілені порівну для підвищення ефективності засвоєння гнучких практик і гнучкого світогляду.
 • Матеріали курсу і відеозапис зайнять доступні учасникам протягом року після початку навчання

Подарунковий сертифікат Повернутися до календаря