Навчання

Вхід до Spiderhelp UKR | ENG Пошук

Facebook

Втілення ваших ідей у життя
через управління проєктами

Угору

Формати

За 20 років у навчальному центрі розвинули свої компетенції управління проєктами вже більш як десять тисяч проєктних менеджерів. Нашою відмінною рисою ми вважаємо дві головні складові. Перша – розуміння нових завдань, які стоять перед керівниками проєктів та компаніями. Друга – ми постійно в курсі того, що відбувається у наших клієнтів і допомагаємо досягати більшого, адже інвестиції в навчання повинні окупатися.

Для досягнення найкращих результатів ми пропонуємо п'ять основних варіантів співпраці:

Бізнес-ігри – новітня форма навчання, яка зараз популярна у всьому світі.

Найкоротший шлях до зміни поведінки команд поєднує в собі теорію і практику в формі гри й імітація бізнес-ситуацій, метою яких є зміна поведінки учасників. В це треба грати. Практика завжди краще теорії. А практика в формі гейміфікації завжди підвищує рівень залученості учасників.

 

Формат: онлайн та офлайн

Мова: українська, російська, англійська

Розвиток hard, soft & business skills на практикумах у відкритому форматі

Календар

На практикумі, крім теоретичної частини, відпрацьовуються навички на прикладах реальних або умовно-реальних проєктів. Учасник завжди може отримати відповіді на свої питання по проєкту у консультанта.

У розділі «Календар» представлено графік проведення практикумів у відкритому форматі, а також перелік програм з відкритою датою.

 

Формат: онлайн та офлайн

Мова: українська, російська, англійська

 

Для корпоративних клієнтів діє Програма річного розвитку фахівців на практикумах у відкритому форматі. Програма передбачає укладання річної рамкової угоди на навчання співробітників. Участь співробітників в практикумі оформляється як додаток до чинного договору. Програма буде корисною для компаній, в яких виникла потреба в навчанні навичкам проєктного управління. При укладанні річного контракту діє знижка – 10% від вартості участі в практикумі.

Індивідуальний коучинг

Учасник працює сам на сам з консультантом. Програма коуч-сесій формується, виходячи з конкретного завдання або проблеми, яку потрібно вирішити, включаючи індивідуальні консультації з поточного проєкту, створення або розвитку проєктного офісу (РМО), впровадження процесів проєктного управління. Графік коуч-сесій визначається, виходячи з можливостей і побажань клієнта.

 

Формат: онлайн та офлайн

Мова: українська, російська, англійська

Схема

Розвиток hard, soft & business skills у форматі корпоративного практикуму

Розвиток компетенцій та робота з реальними проєктами для групи (до 20 осіб), що складається з фахівців компанії.

Проводиться на території замовника послуг. Даний формат буде актуальним та зручним для команд, які опрацьовують проєкт перед його стартом або мають проблеми з реалізацією проєкту. Перелік практикумів представлений в розділі «Програми».

 

Формат: онлайн та офлайн

Мова: українська, російська, англійська

Схема

Супровід при впровадженні організаційних змін

Практикум розробляється для вирішення конкретного завдання: протягом певного періоду учасники отримують підтримку застосування напрацьованих результатів, а також консультації з реалізації проєктів. По закінченню підтримки проводиться підсумковий Improving Workshop для закріплення та аналізу результатів впровадження.

Цей формат підійде компаніям, які впроваджують зміни, або командам проєктів, які починають проєкт впровадження організаційних змін, хочуть грамотно організувати його старт і пройти перші етапи реалізації разом з консультантом.

 

Формат: онлайн та офлайн

Мова: українська, російська, англійська