Навчання

Вхід до Spiderhelp UKR | ENG Пошук

Facebook

Втілення ваших ідей у життя
через управління проєктами

Угору

Програми

Найбільш комплексний в Україні підхід до розвитку компетенцій управління проєктами.

01

Програма «Basic» – повний комплекс базових знань хороших практик та інструментів ефективного управління проєктами. Для початківців та керівників проєктів з досвідом, які прагнуть засвоїти базові навички проєктного менеджменту та систематизувати свої знання.

02

Програма розвитку soft skills – практикуми з розвитку комунікативних, лідерських та організаційних навичок для ефективної взаємодії з командою і зацікавленими сторонами проєкту.

03

Програма «Advanced» – практикуми для поглибленого вивчення hard, soft & business skills для управління проєктом.

04

Підготовка до сертифікації – супровід: від прийняття рішення сертифікуватися до здачі іспиту — курси підготовки до сертифікаційних іспитів.

04

Практикуми з організаційного розвитку – тільки в корпоративному форматі — допоможуть системі управління проєктами й проєктному офісу (РМО) компанії працювати з максимальною ефективністю.

06

Спеціалізовані практикуми – поглиблене вивчення певних галузевих напрямків проєктного управління.

07

Бізнес-ігри – новітня форма навчання, яка зараз популярна у всьому світі.

Є найкоротшим шляхом до зміни поведінки співробітників, поєднуючи в собі теорію і практику в формі гри та програвання бізнес-ситуацій. Застосовуємо в контексті наших програм і практикумів.

ПРОГРАМА «BASIC»

ПРОГРАММА «ADVANCED»

ПІДГОТОВКА ДО СЕРТИФІКАЦІЙ

  • Підготовка до іспиту на РМР®
    Підготовка за темами, знання яких перевіряється на іспиті, супровід заповлення реєстраційної форми та підтримка протягом індивідуальної підготовки до іспиту (36 годин)
  • Підготовка до іспиту на PMI-ACP®
    Підготовка за темами, знання яких перевіряється на іспиті, супровід заповлення реєстраційної форми та підтримка протягом індивідуальної підготовки до іспиту (36 годин)
  • Підготовка до іспиту на CAPM®
    Підготовка за темами, знання яких перевіряється на іспиті, супровід заповлення реєстраційної форми та підтримка протягом індивідуальної підготовки до іспиту (25 годин)

ПРАКТИКУМИ З ОРГАНІЗАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ

ТІЛЬКИ В КОРПОРАТИВНОМУ ФОРМАТІ

Для керівників проєктів та функціональних підрозділів компанії, які планують організаційні зміни та прагнуть підвищити ефективність роботи компанії.

СПЕЦІАЛІЗОВАНІ ПРАКТИКУМИ