Навчання

Вхід до Spiderhelp UKR | ENG Пошук

Facebook

Втілення ваших ідей у життя
через управління проєктами

Угору

Відгуки

Хочу поділитися своїм кейсом, і сказати перевірене справжнє спасибі за курс. Якщо на початку мені було важко зрозуміти, як ці теоретичні знання допоможуть мені (хоча практичний досвід у мене не малий), але можу точно сказати – без цього курсу я, як світчер, точно б провалила багацько тестів та співбесід. Я зараз реально дуже вдячна за ці знання! Ніколи б не подумала, що на співбесідах будуть питати про галузі знань у менеджменті. Тому дуже Вам вдячна!”

Катерина

Студент курса подготовки Project management

Завдяки отриманій на семінарі інформації, мені буде легше управляти проєктами й координувати роботу своїх колег, які безпосередньо залучені в проєкті. Дякую за високий рівень знань, які отримали учасники семінару. Подальших вам успіхів!”

Валентин Диндар

Помічник керівника проєкту, АТ «Банкомзв’язок»

Курс, перш за все, цікавий інтерактивним спілкуванням і обговоренням реальних кейсів. Консультант добре направляє тему дискусії, коригуючи помилки у процесі та підказує оптимальні рішення для ситуацій, що виникають.”

Павло Гудков

Інженер, «Vodafone»

Семінар залишив безліч позитивних емоцій, розставив акценти на певних моментах, які будуть корисні мені в роботі над проєктами. Чудове враження від лекторів, які ясно і чітко виклали матеріал.”

Анна Кокоріна

Аналітик консолідованої інформації, ПАТ «СЕВАСТОПОЛЬГАЗ»

Дуже ґрунтовний виклад матеріалу з загостренням уваги на ключових питаннях методом спілкування з аудиторією. Практичні заняття змушують думати й усвідомлювати викладений матеріал.”

Леонід Чунарьов

Начальник відділу техн. ср-в захисту, АТ «Фармак»

Аліно, красно дякую за дуже цікавий і для багатьох, сподіваюсь, дуже корисний PM курс. Велика кількість дипломів є ярким підтвердженням ваших різносторонніх талантів (окрім трикутника талантів РМ, Ви ще маєте театральні здібності – цікаві квести). Ще раз дякую! Успіхів і до зустрічі!”

Костянтин

Студент курса подготовки Project management

Семінар викладено у логічній послідовності, що дозволяє поетапно заглиблюватися в базові знання з «Управління проєктами». Загалом семінаром задоволена, закріпила отримані раніше знання.”

Єлизавета Балюк

Помічник керівника проєктами, АТ «Банкомзв’язок»

Спасибі Вам велике! Ви мені дуже допомогли зрозуміти суть, основи проєктного менеджменту, на чимало речей я вже дивлюся зовсім інакше. Розумію, що це тільки початок, але мені дуже цікаво. Буду слідкувати за заходами у Фейсбуці. До зустрічі!”

Христина

Студент курса подготовки Project management

Практикум був дуже корисним і цікавим. Дякую за можливість дізнатися про практики бюджетування на прикладах реальних проєктів та інших організацій.”

Анна Компанець

Старший експерт Департаменту управління портфелем проєктів, АТ «Райффайзен Банк Аваль»

Аліно, доброго дня! Хотіла Вам окремо подякувати за курс. Цікавий матеріал та зовсім не нудний стиль викладу. Завдяки вашому досвіду і знанням було завжди цікаво Вас слухати та переймати практичні навички, котрі застосовувалися в реальних проблемних ситуаціях.”

Даша

Студент курса подготовки Project management